اخبار بنیاد

نخستین جلسه ستاد شاهد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به ریاست دکتر حیدری برگزار شد.

دکتر حیدری طی سخنانی در این جلسه با اشاره به عزم خود و همکارانش برای خدمت به فرزندان شهدا گفت بایستی با یک برنامه دوراندیشانه و ترسیم دورنمای خدمت، تاثیر این جلسات را در پیشبرد اهداف نظام شاهد باشیم. سید مصطفی مهدی رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز با بیان اینکه حرکت در راستای اهداف برنامه ریزی شده ضامن موفقیتهاست افزود بایستی رضایتمندی جامعه ایثارگری اصلی ترین دغدغه ما در اجرای برنامه ها باشد.

در ادامه محمد حسین مقدس معاون فرهنگی سازمان بنیاد شهید استان رویکرد بنیاد برای جامعه ایثارگری را مبتنی بر سه اصل توانمند سازی، عزتمندی و هویت مداری در تمام زمینه ها عنوان کرده و گفت در زمینه دانشجویی نگاه بنیاد توجه ویژه به توسعه تحصیلات تکمیلی می باشد.

در پایان این جلسه گزارش عملکرد ستاد شاهد ارایه و مواردی در خصوص امورات تحصیلی و فرهنگی دانشجویان مصوب شد.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هفتم بهمن 1388ساعت 9:30  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

انقلاب اسلامی، این یادگار ارزشمند و جاودانه امام راحل(ره) شکوه و مجد دوران باعزت 31 ساله خود را در حضور همیشگی ملت مسلمان ایران در همه صحنه ها دارد. به یقین عزت و سرافرازی امروز مرهون خون شهدایی است که جان بر سر پیمان نهادند و جاودانگی را به نظام اسلامی ایران هدیه دادند. مردم ولایتمدار ایران اسلامی در تاریخ پرشکوه انقلاب نشان داده اند که هر گاه بنابر میزان حمایت آنان از نظام ولایی باشد با ابهت تر و با شکوه تمام پایبندی خود را به آرمانهای انقلاب نمایش می دهند و چه بسیار بارها که بر این عزم استوار تاکید کرده اند.

22 بهمن امسال نگاههای زیادی منتظر حضور پرشور این مردم آزاده است. همانگونه که دشمنان نیز امید به تفرقه و ناامیدی مردم دارند. 22 بهمن امسال یکبار دیگر خاطره جاودانه بصیرت خدایی ایرانیان مسلمان به جهانیان نشان داده خواهد شد. امسال فریاد بلند مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس کوس رسوایی سیاستهای خصمانه دشمن را به صدا در خواهد آورد. اتحاد و همدلی همگان در رساندن فریاد «استقلال آزادی جمهوری اسلامی» هر بیگانه ای و هر بد خواه نظام مقدس جمهوری اسلامی را مایوس خواهد کرد و بر استحکام پایه های نظام بر خواسته از خواست ملت مسلمان ایران خواهد افزود.

خانواده های معظم شهدا، جانبازان عزیز، آزادگان سرافراز و خادمان آنها در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر ضمن اعلام مجدد پیمان جاودانه خود با آرمانهای امام راحل(ره) و پیروی از فرامین مقدس رهبر عظیم الشان انقلاب مقام عظمای ولایت، از همه مردم خداجوی استان می خواهند چون همیشه با حضور پر شور خود و با نشان دادن اتحاد و یکپارچگی، فریاد بیزاری از تفرقه و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی را سر دهند و بر این پیمان، استواری خود را به همه جهانیان نشان دهند.

 روابط عمومی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و یکم بهمن 1388ساعت 8:23  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

با حضور معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری، جمعی از ایثارگران دوران انقلاب اسلامی و اعضای ستاد شاهد آموزش و پرورش استان از همسران شهدای فرهنگی استان بوشهر تجلیل شد.

در این مراسم که صبح امروز در سالم اجتماعات سازمان آموزش و پرورش استان برگزار شد محمد حسین مقدس معاون فرهنگی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با بیان اهمیت تقویت روحیه ایثارگری در جامعه گفت: فلسفه قیام عاشورا و انقلاب اسلامی متاثر از روحیه ایثارگری است و ایثارگر در حقیقت زندگی بخش به دیگران است. مقدس با اشاره به روحیه ارزشی فرهنگیان استان ادامه داد: استمرار نظام اسلامی در کشور مستلزم گسترش  فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه است.

حاجی زاده رییس سازمان آموزش و پرورش استان نیز با ذکر خاطراتی از دوران مبارزاتی قبل از انقلاب ممطالبی در خصوص روحیه شهدای فرهنگی بیان نمودند.

در ادامه این مراسم و پس از بیان خاطرات همسران شهدا از دوران مبارزاتی شهدای فرهنیگ با تقدیم لوح و هدایایی از ایشان تقدیر شد.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم بهمن 1388ساعت 12:59  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

با حضور فرماندار وامام جمعه وتني چند از مسئولين ادارات شهرستان با خانواده هاي معظم شهداء وايثارگران هشت سال دفاع مقدس ۱-شهيد محمد شفيع شفيعي ۲- جانباز متوفي حسن حسيني ديدار وتجليل بعمل آمد در اين ديدار پدر گرامي شهيد وهمچنين همسر جانباز متوفي خاطراتي از رشادت هاي اين دو بزرگوار بيان نموده ودر ادامه فرماندار محترم شهرستان جناب آقاي كشاورزي نيز ضمن تبريك ايام دهه مبارك فجر از رشادت ها ي اين عزيزان واستقامت خانواده هاي معظم شهداء وايثارگران مطالبي را بيان نمودند وآمادگي خود را جهت هرگونه همكاري با خانواده هاي معظم شهداء و ايثارگران اعلام نمودند در پايان برسم يادبود هدايايي نيزتقديم خانواده هاي اين عزيزان گرديد.

               01.jpg


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم بهمن 1388ساعت 9:38  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

   رییس ستاد اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز با ارسال نامه ای موفقیت سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سال 87 را تبریک گفت. جعفر علی اکبری مدیر کل حوزه نمایندگی ولی فقیه و رییس ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر بنیاد شهید در این نامه  اشاره نموده عملکرد ستاد اقامه نماز این سازمان موجب کسب امتیاز 100 درصد فعالیتهای عمومی و اختصاصی گردیده است.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم بهمن 1388ساعت 8:46  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

در آييني با حضور مسئولان و مردم از تنديس شهيد سيدعلمدار علمداري در دبستان شهيد علمداري شهر جم رونمايي شد

پایگاه خبری چگاسه: در آييني با حضور مسئولان و مردم از تنديس شهيد سيدعلمدار علمداري در دبستان شهيد علمداري شهر جم رونمايي شد.
به گزارش خبرنگار «چگاسه»: فرماندار جم در مراسم رونمايي از تنديس شهيد علمداري در جم اظهار داشت: امنيت كشور مرهون خون پاك شهداست.
ناصر كشاورزي خاطرنشان كرد: يادمان شهدا، يادمان عزت و سربلندي است و اين يادمان در واقع نماد استقامت و پايداري در راه اسلام است.
وي افزود: استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي و ديگر شعائر اصلي انقلاب اسلامي در حقيقت مرهون فداكاري‌هاي شهداي گرانقدر ايران اسلامي است.
فرماندار جم همچنين از خانواده شهيد علمداري و ديگر دست‌اندركاراني كه در زمينه ساخت و نصب تنديس شهيد علمداري و الگوسازي فرهنگ ايثار و شهادت به نسل جديد انقلاب، اقدام كرده‌اند، تشكر و قدرداني كرد.
در اين مراسم همچنين لوح يادبودي از طرف خانواده شهيد علمداري به بانيان ساخت تنديس ياد شده اهدا شد.
 

فرماندار جم همچنين عصر امروز در ديدار با خانواده‌هاي شهدا و جانبازان گرانقدر (جانباز متوفي حسيني و شهيد شفيعي) اظهار داشت: شهدا و ايثارگران والامقام انقلاب اسلامي، استقلال آزادي، امنيت و جمهوري اسلامي را براي ما به ارمغان آوردند.
كشاورزي يادآور شد: انقلاب اسلامي ايران در واقع مرهون خون پاك شهداي گرانقدري است كه براي حاكميت اسلام در كشور جنگيدند و ما وظيفه داريم از دستاوردهاي اين شهداي گرانسنگ پاسداري كنيم.
فرماندار جم اضافه كرد: اين انقلاب در جهان بي‌نظير است و شهداي اين انقلاب نيز، آگاهانه و بر اساس تكليف الهي جان خود را فداي اسلام كردند و پاداش بسيار بزرگي نزد خداوند دارند.
كشاورزي تصريح كرد: نظام اسلامي همواره از شهداي عزيز قدرداني كرده و خانواده‌هاي آنها را مورد تكريم قرار داده است.
وي ضمن تاكيد بر گراميداشت ياد و خاطره، ايثار و فداكاري‌هاي شهداي انقلاب اسلامي، لزوم ارائه خدمات هرچه مطلوب‌تر دستگاه‌هاي اجرايي و اداري شهرستان به اين قشر معزز را خواستار شدند.
در اين ديدار خانواده‌هاي شهيدان نيز از خدمات بنياد شهيد و امور ايثارگران و ساير مسئولان تشكر و قدرداني كردند.
 
+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم بهمن 1388ساعت 10:53  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و همزمان با اربعین حسینی 40 کوچه در شهر اهرم به نام 40 شهید نامگذاری و تابلو فلکسی تصاویر شهدا در این کوچه ها نصب شد.

JavaScript Disabled!


Your browser currently has JavaScript disabled or does not support it.
Since this website uses JavaScript extensively it is recommended to enable it.

 1233.jpgدر آیینی که بهمین مناسبت در مسجد قائم آل محمد(ص) شهر اهرم برگزار شد سید محسن موسوی معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با قدردانی از تلاشهای شهرداری و شورای شهر اهرم گفت: امروز استقلال، امنیت و آرامش جامعه مدیون خون شهدا و جان فشانی عزیزانی است که در آغاز جوانی راه خود را آگاهانه انتخاب کردند و با تقدیم جان خود درس زندگی را به دیگران آموختند. موسوی افزود نصب تصاویر شهدا تلاش برای از بین بردن منیتها در وجود خودمان و دانستن حقیقت وجودی انسان که باید در راه خدا فدا شود است.

در این مراسم که با حضور امام جمعه محترم اهرم، فرماندار تنگستان، جمعی از مسولان ادارات و نهادها و خانواده های شهدا و ایثارگران برگزار شد بصورت نمادین از تابلو اولین شهید اهرم شهید اکبر امیرزاده پرده برداری شد.

+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم بهمن 1388ساعت 9:47  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 
دشتستان رتبه نخست ساماندهي گلزارهاي شهدا در استان بوشهر را دارد‌

خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان بوشهر گفت: شهرستان دشتستان داراي رتبه برتر در ساماندهي گلزارهاي شهدا در استان بوشهر است.

به گزارش خبرگزاري فارس، سيد مصطفي مهدي صبح امروز در ديدار با خانواده شهدا در دشتستان با بيان اينكه ابن دوران بهترين دوران از لحاظ ساماندهي گلزار شهدا و تجليل از مقام شامخ شهدا و خانواده شهدا بوده است، اظهار داشت: استان بوشهر در امر ساماندهي گلزار شهدا از استان‌هاي برتر كشور است كه در بين شهرستان‌هاي استان بوشهر دشتستان در بازسازي و ساماندهي گلزار شهدا با تقديم بيش از 650 شهيد داراي مقام برتر در بين شهرستان‌هاست.
وي افزود: امروز همزمان با افتتاح گلزار شهداي شهر دالكي گلزار روستاي زيارت با 9مزار و شهيد به مساحت 70 مترمربع و اعتبار 410 ميليون ريال افتتاح مي‌شود.
رئيس سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان بوشهر همچنين از آغاز ساماندهي گلزار شهداي روستاي نظرآقا و فارياب دشتستان در مجموع با 14 شهيد به مساحت 279 متر مربع و اعتبار 157 ميليون تومان در اين روز خبر داد.
مهدي از افتتاح بزرگ‌ترين گلزار شهداي استان بوشهر در شهر برازجان با مساحت 3 هزار و 60 متر مربع با فضاهاي سبز و جانبي و اعتباري بالغ بر 700 ميليون تومان همزمان با سالروز تاسيس بنياد شهيد در 22 اسفندماه سال جاري خبر داد.
اين مقام مسئول تصريح كرد: از 205 گلزار شهداي استان با 1956 مزار تاكنون 66 گلزار به تعداد 1150 مزار ساماندهي شده است و آغاز عمليات 15 گلزار نيز آغاز شده است.
+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم بهمن 1388ساعت 9:10  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 
 
1150 مزار شهيد در استان بوشهر ساماندهي شده است ‌

خبرگزاري فارس: رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران استان بوشهر گفت: تاكنون 66 گلزار به تعداد 1150 مزار ساماندهي شده و آغاز عمليات 15 گلزار نيز آغاز شده است.


به گزارش خبرگزاري فارس، سيدمصطفي مهدي صبح امروز در آيين افتتاح ساماندهي گلزار شهداي دالكي با تاكيد بر زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا و بيان فداكاري‌هاي اين جوانان، ايمان و اعتقاد به خدا و روحيه شهادت‌طلبي و ولايتمداري جوانان ايران اسلامي را از عوامل مهم شكست دشمنان اين انقلاب عنوان كرد.
سيد مصطفي مهدي گفت: امروز خانواده شهدا و ايثارگران بايد جلودار صحنه‌هاي انقلاب باشند تا عرصه و ميدان بدست عناصر فاسد و لاابالي و اغتشاشگر نيفتد.
امام جمعه دالكي نيز اظهار داشت: زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا يكي از وظابف مهم است كه همه ما از مسئولان تا مردم عامي بايد با زنده نگه داشتن ايثارگري‌هاي اين عزيران در ترويج فرهنگ ايثار و شهدا تلاش كنيم.
حجت الاسلام طالبي يكي از شروط شريك شدن در مزد شهادت و شهيد را گام برداشتن در مسير شهدا و معرفت يافتن به راه و عمل آنها خواند.
وي با تشكر از مسئولان در ساماندهي گلزار شهداي شهر دالكي خواستار محصور كردن گلزار در جهت جلوگيري از ورود احشام به اين مكان مقدس شد.
فرماندار دشتستان در اين آيين گفت: مسئولان شهرستان در مسير خدمتگزاري به مردم از هيچ كوششي دريغ ندارند و تمام توان و همت خود را در راه خدمت رساني به جامعه به كار مي‌برند.
غلامحسين زارعي با ارائه گزارشي از عوامل فتنه و وقايع پس از انتخابات حضور گسترده و پرشور مردم در راهپيمايي 22 بهمن ماه را حراست از خون شهدا و آرمان‌هاي آنها دانسته و گفت: اين نظام و انقلاب متعلق به ملت و مردم است و بر ماست كه در حفظ و نگهداري آن از هيچ كوششي دريغ نكنيم.
در اين آيين به‌دست مبارك پدر يكي از شهيدان گلزار شهداي شهر دالكي با 36 مزار و شهيد گلگون كفن در زميني به مساحت 735 متر مربع و 708 متر مربع با اعتباري بالغ بر 3 ميليارد و 610 ميليون ريال افتتاح و مورد بهره‌برداري قرار گرفت.

+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم بهمن 1388ساعت 9:6  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

اصغر جمع آوری رییس اداره تربیت بدنی سازمان بنیاد شهید استان گفت در ادامه اعزام جانبازان به مسابقات کشور شب گذشته تیمهای دومیدانی و پینگ پنگ استان عازم این مسابقات شد.

جمع آوری ادامه داد اعضای این دو گروه  را 8 نفر از جانبازان اعصاب و روان تشکیل می دهند که در مسابقات چابهار شرکت می کنند.

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم بهمن 1388ساعت 13:57  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

به پیشنهاد استاندار بوشهر و با دعوت سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر به منظور تجلیل از 51 خانواده شهید و ایثارگر سالهای پیروزی انقلاب اسلامی مراسم با شکوهی شب گذشته در استانداری بوشهر برگزار شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه هفدهم بهمن 1388ساعت 11:18  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 
 
 همزمان با چهارمين روز از دهه مبارک فجر روز پنجشنبه در آييني با حضور شماري از مسوولان استاني و محلي از طرح هاي ساماندهي شش گلزار شهدا بهره‌برداري شد.
به گزارش ايرنا، رييس سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان بوشهر در آيين بهره‌برداري از گلزار شهداي اهرم گفت: عزت و اقتدار ايران در گرو پاسداري از خون شهدان است و وظيفه تک به تک ماست که از اين فرهنگ هيانت و پاسداري کنيم.
سيدمصطفي مهدي افزود: شهدا روش زندگي و مردانگي را به ما آموختند و امروز اگر نظام مقدس جمهوري اسلامي پابرجاست به خاطر خون شهداست.
وي تصريح کرد: گلزار شهداي اهرم، گلگون، عامري، گاهي، رستمي و دلوار در مجموع با زيربناي هزار متر مربع و با اعتباري افزون بر پنج ميليارد و 500ميليون ريال ساماندهي و ساخته شده است.
مهدي ادامه داد: گلزار شهداي اهرم مرکز شهرستان تنگستان نيز با اعتبار يک ميليارد و 450 ميليون ريال ساماندهي شده است.
وي يادآور شد: شهرستان تنگستان با 154شهيد داراي 29قطعه است که تاکنون 13گلزار اين شهرستان ساماندهي شده است.
+ نوشته شده در  شنبه هفدهم بهمن 1388ساعت 8:38  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 
تجليل از خانواده شهدا وظيفه همه مسئولان است
رازنيوز: استاندار بوشهر گفت:‌ يادآوري رشادت‌ها و تجليل از خانواده شهدا وظيفه همه مسئولان استان و بايد اين كار را مستمر انجام دهند.
ابوطالب شفقت صبح امروز در ديدار با خانواده شهيد عاشوري در بوشهر اظهار داشت: يكي از نعمت‌هاي بزرگ دين اسلام، نعمت شهادت است و امروز فرهنگ شهادت در جامعه نهادينه شده است.
وي افزود: هر يك از شهداي دفاع مقدس بزرگواراني هستند كه به خاطر دفاع و پشتيباني از كيان و شرف ملت ايران از جان خود گذشتند.
استاندار بوشهر تصريح كرد: حفظ ارزش‌هاي دفاع مقدس و انتقال آن به نسل كنوني از مهم‌ترين مأموريت‌هاي ما در اين دوره است.
شفقت اضافه كرد: هر چه ما در بخش حفظ و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس سرمايه‌گذاري كنيم، تأثير و بركت آن در افكار عمومي و فرهنگ جامعه در تمام بخش‌ها نمودار مي‌شود.
وي با اشاره به اينكه احترام به شهيدان و مجاهدان بايد به برجسته‌ترين شكل ممكن انجام گيرد، گفت:اگر كسي مي‌خواهد در دنيا با افتخار زندگي كند، بايد مسير شهدا را انتخاب كند، آنها آگاهانه و عاشقانه اين مسير خطرناك را انتخاب كردند و ما بايد قدردان آن‌ها باشيم.
استاندار بوشهر خاطر نشان كرد: فرهنگ جهاد و شهادت زماني خود را نشان داد كه يك انفجار نور در ايران به وقوع پيوست، پس از 50 سال كه رژيم پهلوي در اين كشور سلطه‌گري كرد و از همه نظر به شرق و غرب وابسته بود، به بركت عنايت پروردگار و با رهبري امام خميني (ره) انقلابي صورت گرفت كه انفجار نور بود.
شفقت با اشاره به اينكه شهيد عاشوري به عنوان رهبر نهضت انقلاب در استان بوشهر نقش مهمي در مبارزه با رژيم طاغوت داشت، افزود: تجليل از خانواده‌هاي شهدا در همه ايام سال بايد در دستور كار فرمانداران و مسئولان اجرايي استان باشد.
استاندار بوشهر گفت: جمهوري اسلامي با جهاد و شهادت شناخته مي‌شود و كساني كه چشم ديدن اين مسائل را ندارند، به دنبال اين هستند كه ارزش‌ها به دست فراموشي سپرده شود.
 
منبع:http://raznews.ir/fa/pages/?cid=10903
+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم بهمن 1388ساعت 11:44  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

اردوي آموزشي - تفريحي همسران شاهد و ايثارگر با موضوع آموزش تحكيم مباني خانواده (ازدواج موفق فرزندان) كه به صورت يك روزه در زيارتگاه امازاده هاشم شهرستان دشتي با حضور مسولين محترم سازمان جناب آقاي مهدي و رياست بنياد شهيد شهرستان جناب آقاي احمدي و معتمدين معين شهرستان بوشهر و معتمد معين شهرستان دشتي (آزاده و جانباز) جناب آقاي فربود با موفقيت برگذار گرديد .در اين اردوي يك روزه ابتدا خانم هوشنگي (فرزند شهيد هوشنگي) در مورد تحكيم مباني خانواده (ازدواج موفق فرزندان) با همسران شاهد و ايثارگر صحبت كردند و پس از آن نيز جناب اقاي مهدي رياست بنياد شهيد سازمان و جناب آقاي احمدي رياست بنياد شهيد شهرستان در جمع همسران شاهد و ايثارگر حاضر شدند و با ايشان گفتگو كردند آقاي فربود آزاده سرافراز جنگ تحميلي و معتمد معين شهرستان دشتي نيز از خاطرات دوران اسارت خويش صحبت كردند .

 ارسال کننده مطلب: بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوشهر

گزارش تصویری در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم بهمن 1388ساعت 11:36  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

به منظور آشنا نمودن دانش آموزان با حوادث دوران انقلاب و ترسیم خاطرات روزهای شکوهمند انقلاب اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوشهر 2آزاده سیاسی دوران رژیم شاه را جهت سخنرانی و بیان خاطرات، به دبستان پسرانه سعادت و دبیرستان دخترانه نجابت بوشهر اعزام کرد.

گزارش تصویری مراسم را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم بهمن 1388ساعت 11:22  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

به همت معاونت عمران و مسکن سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر 8گلزار ساماندهی شده در شهرستانهای دشتستان و تنگستان بصورت همزمان صبح پنجشنبه 15بهمن ماه جاری افتتاح خواهند شد.

 سید حسین حسینی سرپرست معاونت عمران و مسکن سازمان بنیاد شهید استان با بیان اینکه کار ساخت پروژه این گلزارها نهایتا از 2سال پیش آغاز شده بود گفت بیشترین زمان ساخت در پروژه گلزار شهدای اهرم با 16 ماه و کمترین زمان مربوط به گلزار شهدای روستای بشیرآباد دشتستان با 9 ماه طول زمان ساخت است. حسینی ادامه داد در این 8 گلزار مجموعا 103مزار مطهر شهید در1861 مترمربع فضای اعیانی با اعتباری بالغ بر 000/600/874 تومان ساماندهی شده است.

حسینی با تشریح اطلاعات این پروژه ها گفت: گلزار شهدای دالکی با 34 مزار شهید و مساحت 735مترمربع، گلزار شهدای بشیرآباد دشتستان با 7 مزار شهید و 105 مترمربع، گلزار شهدای روستای زیارت دشتستان با 9مزار شهید و 70 مترمربع، گلزار شهدای روستای گلنگون تنگستان با 5مزار شهید و 70مترمربع، گلزار شهدای گاهی و رستمی تنگستان با 5مزار شهید و80مترمربع، گلزار شهدای محمدعامری تنگستان با 4مزارشهید و 88مترمربع،  گلزار شهدای دلوار با 5مزار شهید و مساحت250 متر مربع و گلزار شهدای اهرم با 34مزار شهید و مساحت 550متر مربع صبح پنجشنبه با حضور مدیران استان و شهرستانها و خانواده های شاهد و ایثارگران افتتاح خواهند شد.

+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم بهمن 1388ساعت 13:59  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

95519269422378651327.jpg

 در نخستین روز از دهه فجر و همزمان با سالروز ورود حضرت امام(ره) به میهن مدرسه شهيد ۱۲ ساله حسين صافي خرد سالترين شهيد استان واقع در روستاي دره بان بخش ريز با حضور فرماندار شهرستان - امام جمعه شهرستان - بخشدار ريز- شهردار ريز - روساي ادارات شهرستان وبدست پدر گرامي شهيد حسين صافي افتتاح وزنگ انقلاب نواخته گرديد در اين مراسم آقاي كشاورزي فرماندار محترم شهرستان جم به رويداد هاي انقلاب اسلامي و روشنگري رهبر كبير انقلاب وبنيانگذار جمهوري اسلامي ايران وهمچنين رشادت هاي ملت ايران در پيروزي انقلاب اسلامي توضيحاتي ارايه نمودند ودرپايان از خانواده هاي معظم شهداي انقلاب تقدير وتجليل بعمل آوردند . در ادامه برنامه مدرسه شهيد حسين صافي توسط يك فروند پارا گلايدر گلباران گرديد وپس از افتتاح كتابخانه شهيد صافي با حضور كليه مسئولين با خانواده هاي معظم شهداء وايثارگران هشت سال دفاع مقدس (۱-شهيد سيد اكبر احمدي ۲- شهيد محمد رستمي ۳- جانباز ۵۰ % محمود خدادادي ۴- جانباز ۳۵ % محمد موذني ) ديدار وبرسم يادبود هدايايي نيزتقديم خانواده هاي اين عزيزا ن گرديد.

منبع: بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان جم

 گزارش تصویری در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم بهمن 1388ساعت 12:16  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

همزمان با روزهای دهه فجر انقلاب اسلامی و به منظور تجلیل از مقام بلند شهدای والامقام قبور مطهر شهدا غبارروبی و عطرافشانی می شود. در این مراسم که ساعت 15:30 دقیقه پنجشنبه همین هفته و همزمان در کلیه گلزارهای سراسر کشور برگزار می شود با غبار روبی از مزار مطهر شهدا با آرمانهای والای شهدا تجدید پیمان می شود.

روابط عمومی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر از کلیه هم استانیهای عزیز می خواهد با شرکت در این مراسم معنوی و حضور در کنار خانواده های معظم شهدا، بر شکوه این مراسم افزوده و به مقام متعالی شهدا ادای دین و احترام نمایند.

+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم بهمن 1388ساعت 9:51  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

 يادواره شهداي كوي جبري شهر بوشهر همزمان با آغاز دهه مبارك فجر

 انقلاب اسلامي با حضورمردم شهيد پرور وخانواده هاي

شاهد و ايثارگر و جمعي از مسولين استان باشور وهيجان خاصي برگزار

گرديد .دراين مراسم ايت الله صفايي بوشهري يادآور شدند شهدا همواره زنده اند و

نزد خداي خود روزي مي خورند زيرا با خلوص نيت با پروردگار خويش معامله

كردند .سپس آزاده حاج احمد دهباشي به بيان خاطره هشت سال دفاع مقدس

و دوران خاطره انگيز اسارت پرداختند .

این مراسم با تقدیم هدایایی به خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر به كار خود

پايان داد.

تصاویر در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه دوازدهم بهمن 1388ساعت 14:23  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 
اولين يادواره شهيد كاظمين، شهيد حاج حسين خاتمي در سالن دادگستري استان بوشهر برگزار شد. در اين يادواره رييس سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان با ايراد سخناني به بيان مقام و منزلت شهداء و به خصوص شهيد خاتمي پرداخت.
DSC_3494.JPG

گزارش تصویری را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه دوازدهم بهمن 1388ساعت 8:24  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

طی جلسه ای که در سالن اجتماعات بخشداري ريز با حضور بخشدار محترم ريز - شوراي هاي

اسلامي بخش وشهر ريز وهمچنين معتمدين معين بنياد بمنظور برنامه

ريزي هرچه با شكوهتر برگزار نمودن مراسم سي ويكمين سالگرد پيروزي

شكوهمند انقلاب اسلامي و رسيدگي به مشكلات خانواده هاي معظم شهداء

وايثارگران بخش ريز برگزار گرديدبر برگزاری با شکوه مراسم دهه مبارک فجر تاکید شد.

 

ادامه مطلب را بخوانید


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه یازدهم بهمن 1388ساعت 14:5  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 
معاون بينادشهيدبوشهر:استقلال انقلاب،مرهون خون شهداست
بوشهر- معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگي سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان بوشهر گفت: انقلاب اسلامي، ملت ايران و پيشرفت هاي چشمگير امروز کشور در دنيا، مرهون خون هزاران شهيد است.
سيدمحسن موسوي شنبه در گفت و گو با خبرگزاري جمهوري اسلامي افزود: درخت انقلاب با خون شهدا، ايثارگري جانبازان و صبر آزادگان آبياري شده و امروز پس از گذشت سه دهه ازانقلاب، زنده نگه داشتن ياد همه کساني که در به ثمر رسيدن آن نقش داشته اند بر ما واجب است.
وي اضافه کرد: زنده نگه داشتن ياد و آرمان هاي شهدا مسووليت سنگيني است که بر دوش همه مردم و مسوولان گذاشته شده و همه بايد در راه ترويج پيام آنان که استقلال و آزادي بوده است، تلاش کنيم.
موسوي اظهار داشت: ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در راستاي زنده نگه داشتن اسلام و ارزش هاي ديني و انساني، به عنوان خواسته شهدا، وظيفه اين سازمان است و براي ترويج و پررنگ تر کردن اين فرهنگ به فرامرزهاي ايران اسلامي تلاش هاي موثري شده و اين تلاش ها همچنان ادامه دارد.
وي بيان کرد: رويکرد دولت خدمتگزار و مسوولان نظام يک رويکرد فرهنگي است و براي پيشرفت در هر زمينه اي در کشور و جهان بايد به مسايل فرهنگي اهميت بيشتري دهيم.
موسوي بااشاره به فرارسيدن دهه مبارک فجر گفت: در ايام دهه مبارک فجر علاوه بر برگزاري 15يادواره شهدا در استان بوشهر ، برگزاري برنامه هاي فرهنگي در 23 حسينيه شهدا، تجليل از هنرمندان فعال در حوزه ايثار و شهادت، تجليل از ممتازان علوم قرآني و ورزشکاران در سراسر اين استان در دستور کار قرار گرفته است.
وي، طرح ديدار ياران، بازديد از خانواده هاي شهدا و جانبازان دوران انقلاب در ايام دهه فجر انقلاب اسلامي با حضور مسوولان دستگاه هاي اجرايي، فرمانداران و ائمه جمعه، معرفي ايثارگران موفق و برجسته در عرصه هاي مختلف، بازگويي خاطرات آزادگان سياسي از طريق صدا و سيما و مطبوعات استان، برگزاري ميهماني لاله ها و تعويض نمادين پرچم در گلزار شهداي استان در 15بهمن را از ديگر برنامه هاي اين سازمان در ايام دهه فجر امسال ذکر کرد.
موسوي گفت: خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگران بار ديگر با حضور در راهپيمايي 22 بهمن، حمايت خود را از نظام و ولايت فقيه اعلام مي کنند.
وي افزود: جشن پيروزي انقلاب، آغاز عمليات اجرايي گلزار شهداي فارياب و نظر آقا در شهرستان دشتستان، برگزاري نشست هاي فرهنگي و ورزشي در استان بوشهر، شرکت خانواده هاي شاهد و ايثارگران در نماز جمعه، افتتاح گلزار هاي شهداي گمنام دير، محمدعامري، گاهي، رستمي در شهرستان تنگستان،گلزار شهداي شهر اهرم و چاپ و توزيع کتاب گلزارهاي ساماندهي شده اين استان از ديگر برنامه هاي سازمان در ايام دهه مبارک فجر به شمار مي رود. ک/3
7209/539

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی
+ نوشته شده در  یکشنبه یازدهم بهمن 1388ساعت 9:31  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

دکتر نیکپور معاون بهداشت و درمان سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: تیم متخصص پزشکی 5 نفره ای از تهران جهت معاینه و تعویض پروتز(چشم مصنوعی) جانبازان استان با استقرار در درمانگاه قائم، 37 جانباز تک چشم را مورد معاینه قرار دادند.

دکتر نیکپور افزود در این دوره معاینه ی یک روزه 37 جانباز از مجموع 54 جانباز تک چشم سراسر استان به پزشکان مراجعه کردند که پس از معاینات دقیق و تخصصی پروتز تمامی آنها تعویض شد.  

+ نوشته شده در  شنبه دهم بهمن 1388ساعت 8:32  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 
بوشهر - معاون عمران و مسکن سازمان بنيادشهيد و امور ايثارگران استان بوشهر گفت: طرح ساماندهي 15 گلزار شهدا با 10 ميليارد ريال اعتبار در اين استان در دست اجراست.
خبرگزاری جمهوری اسلامی: سيد حسين حسيني در نشست بررسي روند پيشرفت فيزيکي پروژه گلزارشهداي شهر خورموج مرکز شهرستان دشتي افزود: از آغاز طرح ساماندهي گلزار شهدا در استان بوشهر تاکنون 66 گلزار ساماندهي شده است.
وي اضافه کرد: علاوه براين طراحي ومطالعه طرح ساماندهي 16 گلزار شهدا نيز انجام شده که در سال آينده عمليات اجرايي آنها آغاز مي شود.
حسيني اظهارداشت: از مجمع يکهزارو 956شهيد مدفون در استان بوشهر تاکنون قبرهاي يکهزارو 150 شهيد ساماندهي شده و فقط گلزارها ي تک مزاري تا 20 مزاري براي ساماندهي مانده که با هماهنگي به عمل آمده با معاونت برنامه ريزي و عمراني استانداري ظرف دو سال آينده اين گلزارها نيز ساماندهي مي شود.
فرماندار دشتي نيز گفت: گلزار شهداي خورموج که مزار 96 شهيد در آن قرار دارد با زيربناي 960 متر و با اعتبار پنج ميليارد و 600 ميليون ريال در دست اجراست که تاکنون بيش از 60 درصد پيشرفت فيرکي داشته و اميدوارم تا نيمه اول سال آينده به بهره برداري برسد.
رضا جمشيدي افزود: شهرستان دشتي 208شهيد داردکه در 35 گلزار شهدا مدفون هستند و 15 گلزار شهيد با 107 مزار ساماندهي شده است.
وي بر اجراي طرح ساماندهي گلزار شهدا در تمام نقاط شهرستان دشتي تاکيد کرد.
+ نوشته شده در  سه شنبه ششم بهمن 1388ساعت 9:43  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 
                   عملكرد ستاد اجرايي شاهد رضايتبخش بوده است

خبرگزاري فارس: رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران دشتي گفت: عملكرد ستاد اجرايي شاهد در آموزش و پرورش رضايتبخش بوده است.


به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، حسن مرادي صبح امروز در نشست ستاد اجرايي شاهد دشتي اظهار داشت: عملكرد ستاد اجرايي شاهد موجب شده كه دانش آموزان شاهد به مدارج عاليه دست يابند.
وي نيز ضمن تقدير از مدير سابق آموزش و پرورش دشتي گفت: هدف همه ما يكي است و آن هدف خدمت به جامعه ايثارگري است.
مرادي با اشاره به تعامل مجموعه با مدارس افزود: نظارت مستمر بر امور پرورشي و آموزشي امري ضروري است.
وي خدمات ستاد اجرايي شاهد را با داشتن 25 سال سابقه تحسين و اظهار اميدواري كرد اين ستاد برنامه‌هاي آتي خود را نييز با آموزش‌هاي بيشتر ادامه داد.
مدير آموزش و پرورش شهرستان دشتي نيز در اين نشست اظهار داشت: نظارت بر كلاس‌هاي جبراني بحث تحقيق و يژوهشي و تشويق دانش‌آموزان شاهد امري ضروري است.
حسين زارعي افزود: با توجه به موقعيت مذهبي شهرستان دشتي مسائل فرهنگي اين عزيزان در اولويت است.
وي مشكل مدرسه راهنمايي حضرت معصومه (س) خورموج را مد نظر قرارداد و تأكيد كرد: پس از دريافت نتايج امتحانات تجزيه و تحليل به‌صورت علمي انجام و راه‌حل‌هاي لازم ارائه مي‌شود.
مدير آموزش و پرورش شهرستان دشتي تصريح كرد: امروز امنيت و آسايشي كه بين دانش‌آموزان در مدارس شاهد است ما در مدارس ديگر نداريم براي ما اين افتخار است كه مدارس شاهدمان در كشور از بهترين مدارس باشد.
زارعي افزود: عزت و احترام مدارس شاهد همواره بايد حفظ شود و نبايد با ابراز محبت اين عزت خدشه‌دار شود.

+ نوشته شده در  سه شنبه ششم بهمن 1388ساعت 9:5  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

تئاتر «گاو میش» نماینده تئاتر ایثار در جشنواره تئاتر فجر است

 مدیر کل امور هنری و نمایشی بنیاد شهید وامور ایثارگران: تئاتر «گاو میش» نماینده تئاتر ایثار در جشنواره تئاتر فجر است

مدیر کل امور هنری و نمایشی بنیاد شهید وامور ایثارگران گفت: تئاتر «گاومیش» به عنوان نماینده دومین جشنواره تئاتر ایثار در بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر شرکت می کند.
محمد اسماعیل رضایی در گفتگو با خبرنگار حیات با اشاره به این مطلب گفت: گاومیش به نویسندگی و کارگردانی حامد مهینی و بازیگری الهام خیانی، فاطمه حاجی زاده، مهد و محمد بمپوری از استان بوشهر در بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که از 2 تا 11 بهمن در تهران برگزار می شود شرکت می کند.
وی با اشاره به بخش هایی از تئاتر «گاو میش» گفت: این نمایش داستان خانواده سنتی جنوبی در دوران جنگ تحمیلی را روایت می کند و نگاه اجتماعی به واقعیت های این دوران دارد و با مقایسه ای هنرمندانه و طنز باز خورد فرهنگ ایثار در دوران کنونی را با دوران جنگ تحمیلی به نمایش می گذارد.
مدیر کل امور هنری و نمایشی بنیاد شهید وامور ایثارگران در پایان گفت: آرزو غیبی، مسعود حکمی، اصغر صالحی، سید مسعود مدهوش، علی امیرانی، حامد عزیز زاده، زهره عباسی در بخش اجرایی این نمایش همکاری می کنند.
                                                                                                                                   منبع: خبرگزاری حیات

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم بهمن 1388ساعت 9:12  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

معاون فرهنگی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: در راستای تقویم ورزشی سال 88 تعداد 21 جانباز ورزشکار شیمیایی و اعصاب و روان به مسابقات کشوری در چابهار اعزام خواهند شد. محمد حسین مقدس ادامه داد در این دوره از مسابقات که نیمه دوم بهمن ماه جاری برگزار می شود جانبازان شیمیایی استان در رشته های تیراندازی و دارت و جانبازان اعصاب و روان در رشته های دومیدانی و تنیس روی میز شرکت خواهند نمود.


 

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم بهمن 1388ساعت 8:13  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

اولين سالگرد و نكوداشت ياد و خاطره قاضي شهيد جانباز حاج شيخ حسين خاتمي

كه به دست منافقين كوردل در شهر مقدس كاظمين به درج رفيع شهادت نائل

آمد ساعت ۹ صبح دیروز در سالن اجتماعات دادگستري كل استان بوشهر با حضور

نماينده محترم ولي فقيه در استان و جمعي از شخصيتهاي استاني و خانواده

هاي شاهد و ايثار گر برگزار گرديد .در اين مراسم ابتدا آقاي مهدي رياست

سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان ضمن خير مقدم از تمامي دست

اندر كاران اجرايي تقدير و تشكر به عمل آوردند. سپس آقي بحراني مدير كل

محترم دادگستري استان بوشهر به بيان روحيات و شخصيات والاي شهيد يه

عنوان يك قاضي برجسته و مومن پرداختند. بعد از آن حاج آقا دشتي امام

جمعه موقت بوشهر و مسئول عقيدتي منطقه دوم نيروي دريايي سپاه استان

نيز سخناني در وصف اين شهيد بزرگوار ايراد نمودند.سپس شاعر نامدار آقاي

صلصال نيز ابياتي در وصف شهيد خاتمي قرائت نمودند.در پايان از دانشجويان

شهيد معظم در رشته حقوق به بيان خاطراتي از ايشان پرداختند. قابل توجه

اينكه مراسم مذكور با مشاركت بنياد شهيد و امور ايثارگران استان و شهرستان

،دفتر نماينده واي فقيه در استان ،شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي ،بنياد

حفظ آثار و ارزشهاي دفاع مقدس ،دادگستري ،فرمانداري صداو سيما،خانواده شهيد انجام گرديد.

منبع: بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بوشهر

 

+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم بهمن 1388ساعت 10:51  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 

 اشتغال فرزندان شهدا مهمترین دغدغه مسولان است

حیدرعلی شیراوند مدیر کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز در دیدار با مهندس سوری مدیرعامل منطقه انرژی اقتصادی پارس جنوبی راههای ایجاد اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان را بررسی کرد.

در این دیدار که صبح امروز در دفتر مهندس سوری برگزار شد شیراوند ضمن تقدیر از خدمات گسترده مدیران پارس جنوبی در تعامل با بنیاد شهید گفت ظرفیت های بالای استان بوشهر در ایجاد زمینه اشتغال می تواند نه تنها مشکل اشتغال استان، بلکه مشکلات استانهای همجوار را نیز حل کند.

مهندس سوری مدیر عامل منطقه انرژی اقتصادی پارس جنوبی نیز با اشاره به نگاه ویژه کلیه مدیران منطقه به حل مشکلات ایثارگران گفت هم اکنون ایجاد اشتغال طیف وسیعی از جانبازان و خانواده های شهدا در مناطق انرژی اقتصادی خود گویای تعامل موجود است.

در ادامه سید مصطفی مهدی رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با تشریح وضعیت آماری جامعه ایثارگری استان گفت 30 هزار نفر در استان بوشهر از خدمات بنیاد شهید بهره مند می شوند. مهدی با بیان اینکه بیش از 2000 خانواده شهید، 4500 جانباز و 500 آزاده در استان وجود دارند گفت هم اکنون در مرحله ورود طیف وسیعی از فرزندان شهدا به بازار کار و کهولت سن والدین شهدا هستیم و بهمین دلیل نمی توان با روشهای قدیمی با مسایل برخورد کرد. رییس سازمان بنیاد شهید استان از اجرایی شدن مصوبات دولت در استخدام فرزندان شهدا و جانبازان برابر سهمیه مصوب در استان خبر داده و عزم استاندار و مجموعه مدیران در این زمینه را ستود. ایشان همچنین گفت متاسفانه عمده مشکل ما در رابطه با فرزندان شهدای فاقد مدرک دانشگاهی است که هم اکنون 60 نفر دیپلم و زیر دیپلم و تنها 20 نفر با مدرک دانشگاهی جویای کار هستند.

مهندس سوری نیز در پایان جلسه با تاکید بر اینکه تا 2 ماه آینده مشکل اشتغال کلیه جامعه ایثارگری استان بوشهر دارای مدرک دانشگاهی حل خواهد شد از اراده مسولان منطقه جهت اشتغال کلیه افراد جویای کار معرفی شده توسط اداره اشتغال بنیاد شهید استان خبر داد.

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم بهمن 1388ساعت 11:26  توسط روابط عمومی بنیاد شهید استان بوشهر | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
سال
اقتصاد و فرهنگ
با عزم ملی
و مدیریت جهادی
گرامی باد

نوشته های پیشین
تیر 1393
خرداد 1393
اردیبهشت 1393
فروردین 1393
اسفند 1392
بهمن 1392
دی 1392
آذر 1392
مهر 1392
شهریور 1392
مرداد 1392
تیر 1392
خرداد 1392
اردیبهشت 1392
فروردین 1392
اسفند 1391
بهمن 1391
دی 1391
آذر 1391
آبان 1391
مهر 1391
شهریور 1391
مرداد 1391
تیر 1391
خرداد 1391
اردیبهشت 1391
فروردین 1391
اسفند 1390
بهمن 1390
دی 1390
آذر 1390
آبان 1390
مهر 1390
شهریور 1390
مرداد 1390
تیر 1390
آرشيو
پیوندها
پایگاه اطلاع رسانی دولت
استانداری بوشهر
ایرنا
خبرگزاری فارس
فارس – عسلویه
.
سوک
بوشهر نیوز
خلیج فارس
مطالبه
استان نیوز
فریاد جوان
جنوب پرس
جانا
نوای جنوب
راز نیوز
فریاد عدالت
بیستان
بنا
گام نیوز
سیراف نیوز
پاریو
بوشهر نا
لیمر
چگاسه
دانشجو نیوز
بامداد نیوز
حوت نیوز
جنوب نیوز
تااوکه
نیوزدالکی
تنگستان نیوز
مند نیوز
شهیدان استان بوشهر
سایت خبری جنوب
شهید امیر فیروزی
فوتبال بوشهر
لیل بوشهر
شاهین بوشهر
دشتستان اسپورت
خاطرات شهیدان
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM

اوقات شرعی